EQUIP DOCENT

EQUIP DIRECTIU

(2020-2024)

  • Directora: Cati Nolla Capellà

  • Cap d’Estudis: Juan Vidal Haces

  • Secretari: Víctor Carrió Cladera

EDUCACIÓ INFANTIL

(curs 21/22)

  • 3 anys A: Marga Serra Pujol

  • 3 anys B: Espe Trobat Moreno

  • 4 anys A: Susana Villanueva de la Fuente

  • 4 anys B: Coloma Servera Jaume

  • 5 anys A: Xisca Ripoll Mas

Subs.: Paola Guerrero Fedelich

  • 5 anys B: Noelia Cunill Alemany

  • Suport +1: Rosa Arbona Cerdó

  • Suport +1: Rocío González Rosado

Subs.: Mª Jesús Durán Sobrino

  • ATE: Mª Victòria Segura Seguí

  • Coordinadora de cicle: Marga Serra Pujol

EDUCACIÓ PRIMÀRIA: PRIMER CICLE

(curs 21/22)

  • 1r A: Lupe Caballero Sanz

  • 1r B: Cristina Gil Mayol

Subs.: Mila Calvo Torres

  • 2n A: Maria Costa Verdera

  • 2n B: Cata Servera Servera

  • Coordinadora de cicle: Lupe Caballero Sanz

EDUCACIÓ PRIMÀRIA: SEGON CICLE

(curs 21/22)

  • 3r A: Marina López Mas

  • 3r B: Virginia Martín Sastre

  • 4t A: Sonia Campos Muñoz

  • 4t B: Rubén Quesada García

  • Coordinadora de cicle: Virginia Martín Sastre

EDUCACIÓ PRIMÀRIA: TERCER CICLE

(curs 21/22)

  • 5è A: Úrsula Mures Azaustre

  • 5è B: Alexia Sánchez Barros

  • 6è A: Pili Henares Mateos

  • 6è B: Natalia Pérez Márquez

  • Coordinadora de cicle: Alexia Sánchez Barros

ESPECIALISTES

(curs 21/22)

  • Educació Física:

Víctor Carrió Cladera (2n cicle d'EP)

Marga Muntaner Riutort (1r i 3r cicle d'EP).

  • Música:

Juan Vidal Haces. Subs.: Lluís García Monserrat (3r cicle d'EP).

Mª Àngels Simó Sastre (Ed. Infantil + 1r i 2n cicle d'EP).

  • Anglès:

Maria Hernández Alemany (Ed. Infantil, 1r i 2n d'EP)

Cristina Chornet Catany (3r, 4t, 5è i 6è d'EP). Subs.: Juanma Gómez Mas

  • Religió: Jesica Godoy Cabello (dimarts i dijous).

EQUIP DE SUPORT

(curs 21/22)

  • Pedagogia Terapèutica (PT): Mari Hoyo Uceda

  • Atenció a la diversitat (AD): Manuel Tomás Pomar

  • Audició i lllenguatge (AL): Joana Tomás Ramis

  • UOEP (Unitat d'Orientació Educativa i Psicopedagògica):

Orientadora (dimarts i dimecres): Maite Vidriales García

PTSC (quinzenal): Aina Munar Riera

ALTRES COORDINACIONS

(curs 21/22)

    • PROGRAMA DE MILLORA I TRANSFORMACIó (PMT ) + EQUIP IMPULSOR: Úrsula Mures Azaustre.

    • SALUT i RISCOS LABORALS: Xisca Ripoll Mas

    • CONVIVèNCIA I COEDUCACIó: Mari Hoyo.

    • TIC / PDC: Juan Vidal Haces.

    • PROJECTE LINGÜÍSTIC DE CENTRE (PLC) / FESTES / AMBIENTALITZACIÓ: Maria Costa Verdera i Cata Servera Servera.

    • TROBADES PEDAGÒGIQUES: Úrsula Mures Azaustre

    • FORMACIÓ EN CENTRE (FeC): Lupe Caballero Sanz

    • BIBLIOTECA: Jessica Godoy.

SERVEIS COMPLEMENTARIS:

    • Escoleta matinera: Cati Nolla

    • Transport escolar: Cati Nolla

    • Menjador escolar: Cati Nolla

    • Extraescolars: Cati Nolla